Sıva Altı Led Armatürler

2021-11-27

Sıva Altı Led Armatürler

Sıva Altı Led Armatürler

 

 

Sıva Altı Led Armatürler

Armatürler, hayatımızı kolaylaştıran ve görünümleri ile tavan ve duvarlarda olmak üzere  aydınlatma ile donatılmasını sağlar. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan ürünler arasında yer alan led panel armatürler ve daha pek çok çeşitleri ile önemli bir aydınlanma aracıdır. Kullanımı ile tavanlarda veya asma tavanlarda montajı sağlanarak kullanılır. Aydınlatma işlevi gören led paneller, aynı zamanda görünüm olarak da estetik bir duruş sergilemektedir. Ev içerisinde olduğu kadar iş yerlerinde de kullanımı oldukça yaygındır.

Beklentiyi kullanım alanı ile en iyi şekilde karşılayan led panellerin birçok çeşidi mevcuttur. Kullanımı sağlanan led çeşitleri ise aşağıda verilmiştir,

 • Sıva Altı Led
 • Sıva Üstü Led Spotlar
 • Kare Led Spotlar
 • Silindir Led Spotlar
 • Downlightlar  İç Mekan Led Armatürler
 • Sarkıt ledler vb.

Yukarıda verilen led çeşitleri oldukça fazla tercih edilen çeşitlerdir. Bu sebeple de kullanım alanları geniş yelpazede ele alınır. Bazılar sadece evlerde ve iş yerlerinde kurulumu sağlanırken bazıları da geniş alan için kurulum oluşturulur. Bu sebeple delokasyona göre de kurulu mevcuttur. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan led seçenekleri, acil durumlar için de üretilmiştir. Kullanım yerleri ise oldukça geniş yelpazede ele alınır.

 • avmler
 • fabrikalar
 • ofis
 • mağaza
 • villa
 •  kütüphane,
 •  hotel ,
 • spor salonları,
 •  otomotiv firmaları vb.

Belirtilen alanlar içerisinde kullanımı yaygındır. Hem geniş alanın aydınlatılmasını sağlar, hem de tasarruflu ürünler olması sebebi ile uygun fiyatlarda satışı mevcuttur. Led, aydınlatma ürünlerinde istenilen şekilde üretim yapılmaktadır. Ürettiğimiz armatürlerin sabit ve hareketlileri de mevcuttur. Bu sebeple de beklentileri en iyi şekilde karşılayan led armatürler, sabit ve haraketli led spotlar olmak üzere ikiye ayrılır.

Sıva Altı Led Spot

Sıva altı led spot armatürler, kullanım alanı olarak genellikle tavandır. Tavanlarda sıva altı olarak öncelikle sıva yapılırken monte edilen ve gömme led spot olarak da adlandırılan bir çeşittir. Birçok ürün arasında en fazla tercih edilen çeşitlerden olan sıva altı armatürleri, vazgeçilmez ürünlerinden olan sıva altı led aydınlatma armatürleri yüksek geçirgenliğe sahip opal difüzörlü yada samsung marka cob ledli, alüminyum soğutuculu  osram,  samsung,  smd ledli, tridonic driver yada eaglerise driverlı üretilmektedir. Beğenilen sıva altı led spot ürünleri arasında 8w tan başlayıp 120w( 3x40w ) kadar ışık seçenekleri mevcuttur  ( 2700K  3000K  4000K 6000K 6500K) üretilmektedir. Bu şekilde de birçok çeşit üretilmektedir. Tasarruf edilen ürünlerin birçok watt seçeneği mevcuttur. Bu sebeple de üretimi yapılan ledli aydınlatma ürünleri, birçok çeşitte üretilmektedir. Müşterilerimiz için üretmiş olduğumuz çeşitlerden en fazla beğeni alan kare ikili led spot , evlerde monte edilmektedir. Işık rengi olarak da beyaz ve günışığı olarak kullanılır. En çok tercih edilen alan ise asma tavanlardır. Görünüm itibari ile estetik formu oldukça başarılıdır.

Sıva Üstü Led Spotlar

Üretimini sağladığımız led spot armatürler arasında sıva üstü led spotlar da kullanımı en  fazla olan çeşitler arasındadır. İstenilen ral kodunda elektro statik toz boya yapılmaktadır. Işık seçenekleri ise beyaz ve günışığıdır. Led panellerin üretimi ise iki çeşitte kendini gösterir. Biri sıva altı led panel iken, diğeri de sıva üstü led panel olmaktadır. 30x60 led panel armatürler en fazla tercih edilen çeşitlerdendir. Sıva üstü led spotlar, içerisinde tercih edilen çeşitler uzunluklarına göre değişim gösterir. Kullanılan alana göre değişim gösteren led spot armatürler, en fazla tercih edilen ürünlerdir. Diğer kullanımı sağlanan ebat seçeneği ise, 60x120 led panel armatürler oldukça geniş açıda üretimi sağlanarak yerleştirme alanı büyüktür. İstenilen mekan tasarımına uygun olarak tasarlanan ve üretilmiş olan led spot armatürler, müşterilerin memnuniyeti açısından herkesin zevkine hitap eden birçok çeşidi mevcuttur. Beton alanlara veya farklı malzemeden yapılmış kısımlara montajı tercih edilir.

Kare Led Spotlar

Uygulama alanı ile dekoratif panellerin eşsiz bir görünüm katması sağlanır. Kolay kurulum ile monte edilerek ve her panel çeşidi arasında en aktif kullanım alanı bulması ile , kare ikili led spot en çok üretimi gerçekleşen spot ürünüdür. Kare şekilde üretilen ve görünüm açısından güzel ve eşsiz bir görünüm katan kare üçlü led spot  ise, monte edilirken daha geniş alanlara uygulaması yapılmaktadır. Eski tip spotların yerine geçerek yeni üretim şekli ile hem tasarruf sağlar hem de enerji harcamasında önemli bir azalma meydana getirir. Çip modül yarımı ile ön tarafa gelmekte olan ışık sayesinde aydınlanma imkanı sağlanır. Difüzör yardımı ile ışığın yayılması sağlanmaktadır. Bu şekilde istenilen spotlara led panel spot denir.

Silindir Led Spotlar

Silindir şeklinde üretimi sağlanmakta olan spot paneller, aydınlık oluşturarak alanın en iyi şekilde ışık almasını sağlar. Led spot armatürlerde 5 cm veya 10 cm kullanım da mevcuttur. Silindir led spot,  ofislerde ve mağazalarda aydınlatma aracı olarak tercih edilir. Bu sebeple de yeni evlerde tavana monte edilebildiği gibi aynı zamanda sıva üstü bir üründür. 

Değişebilen ampulleri de mevcuttur. Birçok mekanda  yaygın bir kullanım alanı sağlayan ürünün içeriği ise alüminyum kasadır. Mağazalarda da kullanımı oldukça yaygındır. Bu sebeple de birçok mağaza ve iş yerinde de monte edilerek kurulumu sağlanır.

özellikleri ise değişkenlik gösterdiği gibi genel özellikleri arasında beyaz ve gün ışığı olarak üretilmektedir. Bir yandan da siyah ve beyaz kasa rengi bulunur. Watt seçenekleri ise değişim göstermektedir. Led ampul kullanımı ile kurulum yapılan alanda daha etkin ışık yayar. Diğer tercih edilen renkleri ise sarı ışık ve ara renktir. Dekoratif bir görünüme sahip olduğu için üretimi ve kullanım amacı da aydınlatmasının yanında estetik görünümüdür.

Downlightlar  İç Mekan Led Armatürler

İç mekan armatürleri arasında yerini alan Downlightlar iç mekan ışıklandırması olarak en çok evlerde, ofislerde,  otellerde hastane, mağaza ve vitrinlerde iç kısımda uygulanan önemli bir aydınlatma türüdür. Bu şekilde kullanımı gerçekleştirilen ürün, sodyum civalı buharlı aydınlatmaların yerine kullanılacak olan son teknolojik ürünler arasındadır. Aynı zamanda %60 a varan tasarruf imkanı mevcuttur. Bu sebeple de eski ışıklandırmalar kadar fazla enerji harcamadan uygun fiyata gelen bir ışıklandırma türüdür.  Hastaneler ve mağazalarda da kullanımı sağlanan türleri mevcuttur. Kolay kurulum imkanı mevcuttur. Her zaman kolay kurulum ve estetik bir görünüm arz eden led  iç mekan ışıklandırması için tercih sağlayan birçok kişi mevcuttur.

Led Panel Armatürler

Led panel armatürleri, birçok led spot  ışıklandırmaları arasında en çok kullanım imkanı geniş alanı kapsayan ürünlerdir. Çalışma sistemi ise, led çipleri tarafından elde edilen ışığın pleksi glass bir difüzör  tarafından en iyi şekilde yayılmasına olanak tanır. En çok evlerin koridorlarını süslerken 3 cm yükseklikte bulunur. Rahat bir şekilde monte edilebilmesi için gerekli olan maximum aralıktır. Evin birçok odasında aydınlanma imkanı sunar. Böylelikle geniş alanda kullanım imkanı sağlanan led panel armatürleri 60x120 olarak en fazla satışı yapılan ebat seçenekleri arasındadır. Led panel üretiminde her zaman en iyi şekilde dikkat ederek birinci sınıf ürün kullanmaktayız. Bu sebeple de kaliteden şaşmayan bir anlayış ile üretim sağlarız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın